Onur Kale BengüTürk Tv’ye konuk oldu

Yazar, Bestekar ve Seslendirme Sanatçısı Onur Kale, 02 Şubat 2019 Cumartesi gecesi, BengüTürk Tv’de Murat İnce’nin hazırlayıp sunduğu ‘Uzun İnce Yol’ programının, ‘Bizden Biri’ bölümüne konuk oldu.

02 Şubat gecesi saat 23.45’de başlayan programda Onur Kale, kaleme aldığı yazıları, söz ve müzik kendisine ait bestelerine dair izleyicilere açıklamalarda bulundu.

Edebi çalışmalarına, kaleme aldığı eserlerine ve yazılarını yayımladığı onurkale.com platformu hakkında bilgiler veren Onur Kale, kitap yayımlama sürecine ilişkin açıklamalarda bulunurken, okuyucularının yoğun ilgisi ve yazılarına yapılan yorumlar hakkında da açıklamalarda bulundu.

Müzik çalışmaları ve kariyerine dair de bilgiler veren Onur Kale, yapmış olduğu bestelerin kayıtlarını kendi hazırladığı ev stüdyosu ortamında yaptığını ve birçok bestesinin de bu şartlarda gerçekleştirdiğini bildirirken, söz ve müziği kendisine ait olan ‘Hayat Küçük Düşüm Büyük’ adlı eserini canlı performans ile program da seslendirdi.

Program boyunca Murat İnce’nin sorularını yanıtlayan Onur Kale, birçok konuda açıklamalarda bulundu. Murat İnce, Yazar ve Bestekar Onur Kale’yi, orkestrası ile konser ve edebiyat tadında, programında tekrar ağırlamak istediğini belirtirken, Onur Kale memnuniyetle karşıladı.

Program, Onur Kale’nin diğer açıklamalarının ardından ‘Bizden Biri’ bölümü son buldu.

Programın tekrarı 03 Şubat 2019 Pazar gecesi saat 01.00’de yeniden yayınlandı.

Programı izlemek için; http://y2u.be/Aefo0AmfV-8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll Up